SZPITALE

Platforma e-konsultant.com to wielofunkcyjne narzędzie, które może być z powodzeniem zastosowane przez każdy szpital. Korzyści płynące z posługiwania się nim są widoczne od samego początku, a w przyszłości będą jeszcze rosły.

Najważniejszą zaletą portalu jest oszczędność – zarówno czasu, jak i środków. Przenosząc najnowocześniejsze rozwiązania komunikacyjne i informatyczne na grunt usług medycznych, skróciliśmy do minimum tak cenny dla procesu leczenia czas konsultacji.

W razie gdy transport pacjenta wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem, a wysłanie specjalisty jest trudne  z braku czasu lub z powodu dużych odległości, platforma e-konsultant.com okazuje się niezastąpioną pomocą.
Szpitale nie muszą się już borykać z problemami związanymi z przewożeniem podopiecznych, a jednocześnie nie muszą rezygnować ze stałej obecności zatrudnianych przez siebie specjalistów.
Pozwala im to efektywniej wykorzystywać posiadane zasoby oraz skuteczniej i szybciej diagnozować i leczyć.


Efekty są widoczne natychmiast, w postaci:

  • błyskawicznego transferu wyników wszystkich badań i informacji o pacjentach;
  • oszczędności związanych z transportem, wymagającym często specjalnych środków ostrożności;
  • ograniczenia delegowania na konsultację specjalistów,
  • przepływu danych bez konieczności angażowania pacjenta.

 

W przyszłości otwiera się również perspektywa finansowania elektronicznych usług medycznych ze środków NFZ, co pozwoli szpitalom użytkującym Platformę e-konsultant.com sfinansować koszty użytkowania portalu.