GABINETY

Zapraszamy prywatne gabinety do współpracy.

Wyobraźmy sobie którykolwiek z dużych ośrodków medycznych – dysponujący nowoczesnym sprzętem, ale przede wszystkim liczną kadrą lekarską, w tym wieloma specjalistami rozmaitych dziedzin…

…a następnie spróbujmy sobie wyobrazić położony z dala od tych ośrodków gabinet lekarski. Dzieli je wszystko poza wspólną misją ratowania życia i zdrowia pacjentów. Postanowiliśmy wykorzystać najnowocześniejszą technologię, by te dwa różne miejsca zbliżyć do siebie i umożliwić im ścisłą współpracę dla dobra pacjenta.


Sieć skupiająca najważniejsze ośrodki medyczne.

Każdy polski lekarz z dowolnego miejsca w Polsce, może dołączyć do stworzonej przez nas sieci i za jej pomocą skontaktować się z najwybitniejszymi w kraju specjalistami, by uzyskać natychmiast fachową konsultację.

Nietrudno sobie wyobrazić, jak wiele diagnoz na tym zyska, ilu pacjentów szybciej wróci dzięki temu do zdrowia, jak pomocny będzie nasz system w rozwoju indywidualnej praktyki lekarskiej.
Korzystanie z Platformy e-konsultant.com jest wygodne i nieskomplikowane – wymaga tylko zalogowania do systemu. Kontakt z najwybitniejszymi polskimi specjalistami jeszcze nigdy nie był tak prosty, jeszcze nigdy przed prywatnymi gabinetami lekarskimi nie otwierały się tak duże możliwości.

Platforma e-konsultant.com to:

  • innowacyjne narzędzie budowy przewagi konkurencyjnej;
  • zdobywanie bezcennego doświadczenia i doskonalenie własnych umiejętności, we współpracy z największymi w Polsce autorytetami medycznymi;
  • łatwość korzystania z systemu przez całą dobę.